Kilka słów o SEO z drugiej strony barykady

dbija się to także w biznesie. Pisałam już kiedyś o SEO jak o formie reklamy. To jednak duże uproszczenie spraw - SEO jest czymś...Pozycjonowanie staje się ostatnio coraz popularniejszą usługą. Większość właścicieli firm już wie

Dodane: 15-08-2014 09:26
Kilka słów o SEO z drugiej strony barykady Pozycjonowanie staje się ostatnio coraz popularniejszą usługą. Większość właścicieli firm już wie co to jest i do czego służy. Nie ma zaskoczenia - internet gra coraz ważniejszą rolę w naszym życiu, odbija się to także w biznesie. Pisałam już kiedyś o SEO jak o formie reklamy. To jednak duże uproszczenie spraw - SEO jest czymś...Pozycjonowanie staje się ostatnio coraz popularniejszą usługą. Większość właścicieli firm już wie co to jest i do czego służy. Nie ma zaskoczenia - internet gra coraz ważniejszą rolę w naszym życiu, odbija się to także w biznesie.

Pisałam już kiedyś o SEO jak o formie reklamy. To jednak duże uproszczenie spraw - SEO jest czymś znacznie szerszym i czymś znacznie bardziej opłacalnym. Nie ma potrzeby już wymyślać tego typu analogii, bo wielu przedsiębiorców już wie, że bez dobrego pozycjonowania biznes może nie mieć racji bytu.

Temat wydaje się być wyeksploatowany. Ponieważ definicja pozycjonowania jest prosta i jednoznaczna. Ale ciągle mówimy o podstawach i punkcie widzenia klienta, a nie pozycjonera.

A z punktu widzenia specjalisty SEO nie jest tak różowo. Z jednej strony jest coraz więcej potencjalnych klientów, ale z drugiej powoduje to wzrost konkurencyjności. Problematyczne staje się oferowanie pozycjonowania w dobrej cenie, nie można tez obiecać klientowi szybkiego wzrostu. Branża się zmienia, i trzeba pogodzić się z faktem, że nie wszystkie firmy te zmiany przetrwają.

© 2019 http://event.targi.pl/