Pozycjonujemy w Google

Dodane: 11-06-2014 08:20
Pozycjonujemy w Google Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy wpiszemy słowa kluczowe to wyświetla liczbę stron zawierającą podane wyszukiwane słowa. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio...Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy wpiszemy słowa kluczowe to wyświetla liczbę stron zawierającą podane wyszukiwane słowa. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Niedawno zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są wartościowymi stronami a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Najprostszy przykład takie katalogi - z definicji są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie powodu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów. Duża część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem od tego są katalogi tematyczne i regionalne. Tematyczne katalogi stron służą do gromadzenia informacji o stronach z bardzo konkretnej branży, umożliwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub regionach. Tanie pozycjonowanie
Więcej informacji także tutaj Tanie pozycjonowanie
Wpis inspirowany jest również Tanie pozycjonowanie
Tanie pozycjonowanie - tekst jest OK
Więcej informacji także tutaj Tanie pozycjonowanie


© 2019 http://event.targi.pl/